Regulamin

Warunki i zasady korzystania ze sklepu hamakogrodowy.pl

1. Regulamin określa zasady sprzedaży hamaków oferowanych przez sklep www.hamakogrodowy.pl należącego do firmy Jurand Meble Jerzy Olszówka z siedzibą przy ul. Mazurskiej 23A, 12-15- Spychowo. Firma Jurand Meble  działa od 09-09-2008. Numer REGON: 280328775. Numer NIP: 7451412441.

2. Sprzedaż hamaków odbywa się poprzez internet w formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym – zwanym dalej Klientem, a firmą Jurand Meble poprzez sklep internetowy hamakogrodowy.pl – zwanym dalej Sprzedającym.

3. W celu złożenia zamówienia, Klient powinien korzystać z aktualnych wersji przeglądarek: Explorer, Mozilla FireFox, Chrome lub Opera. Powinien mieć włączoną obsługę javascript oraz obsługę plików cookies.

4. Każdy Klient przed złożeniem zamówienia powinien zapoznać się z niniejszym Regulaminem.

5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Sprzedający zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w dostępie do sklepu. Zamówienia są realizowane tylko na terenie Polski.

6. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć proces przejścia wszystkich etapów składania zamówienia i zatwierdzenie przyciskiem ‚Złóż zamówienie’. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

7. Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego z prawdą wypełnienia formularzy zamówienia.  W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych lub błędnych danych – Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy Sprzedający zastrzega sobie prawo odstąpienia od umowy sprzedaży.

8. Po złożeniu przez Klienta zamówienia otrzyma on na wskazany adres e-mail potwierdzenie dokonanych operacji. Sprzedający zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. W przypadku braku potwierdzenia Klient powinien skontaktować się ze Sprzedającym celem wyjaśnienia i uzyskania potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

9. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:

a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze – po otrzymaniu przez Sprzedającego potwierdzenia zamówienia
b) w przypadku zamówień płatnych poprzez system Platnosci24.pl – po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu Platnosci24.pl
c) w przypadku zamówień płatnych przelewem bezpośrednio na konto Sprzedającego po zaksięgowaniu płatności w systemie bankowym.

10. Zamówienia są realizowane kolejnego dnia roboczego od daty złożenia zamówienia.

11. W przypadku sprzedaży produktów objętych promocją liczba towarów jest ograniczona i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te produkty, aż do wyczerpania się zapasów lub zakończenia promocji.

12. Klient ma prawo wprowadzać zmiany w zamówieniu lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe pod adresem sklep@hamakogrodowy.pl lub telefonicznie pod numerem +48 506 042 960.

13. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich i są cenami brutto. Ewentualne koszty dostawy zostały uwzględnione na fakturze w cenach produktów proporcjonalnie do ich wartości.

14. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie sklepu hamakogrodowy.pl. Zmiana cen nie dotyczy zamówień będących w trakcie realizacji.

15. Sprzedający zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu hamakogrodowy.pl bez uprzedzenia.

16. Maksymalny czas realizacji zamówienia (do momentu wysłania przesyłki do Klienta) wynosi 3 dni robocze. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez firmę kurierską UPS.

17. Sprzedający pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt nadania przesyłki do Klienta.

18. Sprzedający może w ramach działań promocyjnych odstąpić od pobierania zryczałtowanej opłaty za przesyłkę, umieszczając informację o tym na stronach sklepu hamakogrodowy.pl.

19. Koszt przesyłki, o którym mowa w pkt. 17, wliczony jest w kwotę pobrania.

20. Sprzedający realizuje dostawę zamówionych przez Klienta artykułów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

21. Płatność za zamówiony produkt może nastąpić za pobraniem przy odbiorze, kartą płatniczą i przelewem na konto bankowe Sprzedającego podanego na stronach sklepu hamakogrodowy.pl.

22. Sprzedający dołącza do wysyłki paragon za zakupione artykuły, zaś na życzenie Klienta rachunek.

23. W przypadku reklamacji należy skontaktować się z Sprzedającym za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie korzystając z danych kontaktowych podanych przez Sprzedającego na stronach sklepu w zakładce „Kontakt”. Zgłaszając reklamację, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia, oraz opisać przedmiot reklamacji.

24. Zgodnie z Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów, można zrezygnować z zakupionego artykułu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odbioru przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku, jeżeli produkt nie jest zniszczony, posiada pełną zawartość lub w żaden inny sposób nie był użytkowany. Zwroty należy kierować na adres Jurand Meble, ul. Mazurska 23A, 12-150 Spychowo z dopiskiem „Zwrot”. Klient ponosi koszty odesłania towaru.

25. Dane osobowe Klienta podlegają ochronie danych osobowych.

Operator i właściciel sklepu:

Jurand Meble Jerzy Olszówka, 12-150 Spychowo, ul. Mazurska 23A. NIP: 7451412441.

Numer REGON: 280328775.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz